ALPHASPİRİT 

Evcil Hayvanlar için

Doğal Köpek ve Kedi Maması

Biz farklıyız, biz yenilikçiyiz, vizyon sahibiyiz,kedi ve köpeklerinize atalarından ihtiyaç duydukları mükemmel GIDAYI veriyoruz.

Vahşi doğada yedikleri içeriklerden ürünlerimizde başka bir şey yok.


Alpha Spirit farklı, yenilikçi, vizyon sahibi, kökenlerine geri dönmeye ve evcil hayvanınıza bu gerçek ve heyecan verici dünyada organik olarak uygun bir yiyecek sunmaya çalıştı. Alfa Ruhu açık bir misyonla doğdu; ilk adımlarımız köpeklerimize ve kedilerimize atalarının beslenme dietini geri verdik, bu da atalarının vahşi doğada ihtiyaç duydukları mükemmel yiyecekleri köpeğinize vermek anlamına gelir.


Hipoalerjenik

Et , kurutulmuş malzemeler , glutensiz, tahılsız. Bütün bunlar ürünlerimizin köpeklerde alerjiye neden olmadığı anlamına gelir . “Sırrı sahip olduğu şey!”. % 85 et ve% 15 baklagiller filizli ürünler, böylece en iyi arkadaşınızı beslemek için tüm garantilere sahiptir.

% 100 Doğal

Tüm  ham maddelerimiz insan tüketimine uygundur. Tüm ürünlerimizi kaliteli etler kullanarak  üretiyoruz. Köpeğinizin ve Kedinizin sağlığına dikkat etmek için malzemelerimizin izlenebilirliğini kontrol ediyoruz.