Prestijli köpekler ve kediler için bir dizi kuru mamadır. Her zaman ilk bileşen olarak et içeren, tahıl içermeyen, mono proteinli bir üründür. Sadece antioksidanlar, hipoalerjenik ve %100 doğal ürünlerle. 

Bravery Pet Food , distribütörlere ve nihai tüketicilere, köpeği için şimdiye kadarki en iyi yem için önerisinin ne olacağı sorulan genel bir danışmadan doğdu. Tüm cevapları bir araya getiren Bravery, süper premium segmentteki kalite düzeyine atıfta bulunan bir ürün olarak doğdu.

HAYVANLARIMIZ İÇİN SADECE EN İYİ MALZEMELER

TAVUK

Tavuk, biyolojik değeri yüksek, sindirilebilirliği ve lezzetliliği yüksek, kalorisi düşük ve ω-6 doymamış yağ asitleri ve vitaminleri (niasin ve folik asit) bakımından zengin, yüksek proteinli bir et türüdür.

KUZU

Kuzu eti yüksek enerji sağlar, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunan demir gibi mineraller ve vitaminler (B6 ve B12) bakımından zengindir.

İBER DOMUZ

İber domuzu, egzersiz sırasında yorgunluğu azaltmaya yardımcı olan B vitaminleri ve uygun kas fonksiyonuna katkıda bulunan demir, çinko ve potasyum gibi mineraller açısından zengin, yüksek proteinli bir et.

SOMON

Somon, başta EPA ve DHA olmak üzere ω-3 yağ asitleri açısından zengin yağı ile biyolojik değeri yüksek mükemmel bir protein kaynağıdır ve enfeksiyonlara karşı korunmaya yardımcı olan ve sinir sisteminin gelişimi ve gece görüşü için gerekli olan A Vitamini içerir. ve kemik büyümesi için gerekli olan D vitamini. Ayrıca uygun tiroid fonksiyonu için gerekli olan iyot gibi mineralleri de içerir. A vitamini, mukoza zarlarının, cilt ve diğer vücut dokularının bakımına, büyümesine ve onarımına katkıda bulunur.

TAVUK YAĞI

Tavuk yağı, hayvanın üreme sisteminde rol oynarken sağlıklı cilt ve saçın korunmasına katkıda bulunan ω-6 yağ asitleri açısından zengindir.

TAPYOKA

Tapyoka, hipoalerjenik diyetler için uygun, sindirilebilir karbonhidratları olan yüksek enerjili bir besin kaynağıdır.

TATLI PATATES

Boniato, yiyeceklerin lezzetini artıran, sindirilebilirliği yüksek bir karbonhidrat kaynağıdır. β-karotenler (provitamin A), E vitamini ve folik asit açısından zengindir.

SOMON YAĞI

Somon yağı, cilt ve eklemler için ek faydaları olan önemli bir anti-inflamatuar etkiye sahip olan DHA ve EPA başta olmak üzere ω-3 yağ asitleri açısından zengindir. Kardiyovasküler ve görsel fonksiyonun yanı sıra sinir sistemi gelişimini desteklerler.

MAYA

Maya, besin değeri yüksek, proteinler ve B grubu vitaminler açısından zengin, yiyeceklerin lezzetini artırıyor, hayvanın bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve bağırsak sağlığına faydalı etkileri var.

PANCAR PÜRESİ

Bu bileşen, yararlı bağırsak florasının büyümesini teşvik ederken, bağırsak geçişinin iyileştirilmesine katkıda bulunan çözünür ve çözünmeyen liflerin yanı sıra mineraller açısından da zengindir.


icon_01


İMMÜNOLOJİK DESTEK

MOS + SS-GLUCAN

MOS ve β-glukanların birleşik etkisi, bağışıklık sistemini önemli ölçüde uyarır.

simge_02

KARDİYOVASKÜLER SAĞLIK

Ω (EPA+DHA) + TAURİN

Taurin bazı kardiyomiyopatilerin önlenmesinde faydalıdır, ω-3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ise kalp fonksiyonunu güçlendirmeye yardımcı olur.

icon_03

GÖZ SAĞLIĞI

DHA + TAURİN

Taurin, iyi görme için gerekli bir amino asit iken, retina için ω-3 yağ asitleri (EPA ve DHA) gereklidir.

simge_04

ENERJİ OPTİMİZASYONU

L-KARNİTİN

L-Karnitin, vücut yağının kas ve enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olarak vücut yağının birikmesini önler ve egzersiz sırasında kas hasarını önlemeye yardımcı olur.

simge_05

BAĞIRSAK BAKIMI

FOS + MOS + DOĞAL LİFLER

Bir prebiyotik olarak FOS'un birleşik etkisinden türetilen MOS, bağırsak florasını güçlendirme ve bağırsak geçişini destekleme ek etkisiyle patojenik mikroorganizmaların ve doğal liflerin (çözünür ve çözünmez) kontrolünü etkiler.

icon_06

CİLT VE SAÇ BAKIMI

Ω6 + Ω3 + BIOTIN

ω-3 ve ω-6 yağ asitleri ile birlikte biyotin seviyeleri (keratin sentezi için önemlidir - temel bir bileşen) tüy kalitesini arttırır ve cildi hastalıklara karşı güçlendirmeye yardımcı olur.

icon_03

YAŞLANMA KARŞITI FAKTÖR

SOD (SERBEST RADİKAL KONTROL)+VIT.E+SE

Birincil antioksidanlar açısından zengin konsantre kavun suyu, E vitamini ve Selenyum ile birleştiğinde serbest radikal oluşumunu engelleyen güçlü bir antioksidan kompleks oluşturur.

icon_08

BEYİN SAĞLIĞI

Ω3 (EPA + DHA)

ω-3 yağ asitleri (EPA ve DHA), genç hayvanların öğrenme yeteneğini güçlendirirken, yaşlı hayvanlarda gelişmiş beyin oksijenasyonuna katkıda bulunarak sinir sisteminin düzgün gelişimini destekler.

simge_09

AĞIZ BAKIMI

NANE

İyi çim, evcil hayvanımızın güzel nefesi için değerlidir.

simge_10

KOKU KONTROLÜ

YUCCA

Yucca, dışkı kokusunu azaltırken bağırsağı ve karaciğeri amonyağa karşı korumaya yardımcı olur.

simge_11

EKLEM BAKIMI

GLUKOZAMİN + KONDROİTİN

Kondroitin ve glukozamin, iyi eklem sağlığının korunmasında tamamlayıcı etkileri olan, kıkırdağın temel bileşenleridir.